Ми у мережі:
Школярі, яким вже виповнилося 14 років, повинні своєчасно звернутися для оформлення ID-картки.
За даними порталу Osvita.ua, своєчасно оформити паспорт школярам потрібно через те, що його копію подають в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.
Вперше паспорт оформлюють після досягнення дитиною 14-річного віку, послуга в цьому випадку є безкоштовною.











