Ми у мережі:
2 червня 2017 року, відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг у місті Славутичі.
Три роки наполегливої та динамічної роботи на результат: запровадження нових ефективних підходів та форм організації роботи, впровадження понад десятків нових послуг і шляхів їх отримання, щоденне навчання, і все це з метою покращення якості надання адміністративних послуг.











