Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *

Новини

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Нагадуємо, що 10 жовтня 2021 року спливає термін для безоплатного внесення юридичними особами даних про кінцевого бенефіціарного власника.

Юридичні особи, які були зареєстровані до набрання чинності наказом про структуру власності (до 11.07.2021 року), протягом 3 місяців мають подати державному реєстратору документи для оновлення відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР).

Структура власності готується в довільній формі та є схематичним зображенням, на якому відображаються всі особи, які прямо або опосередковано володіють юридичною особою самостійно або спільно з іншими особами.

Для внесення (оновлення) в ЄДР відомостей про КБВ державному реєстратору необхідно подати:

  • заяву щодо державної реєстрації юридичної особи (крім громадських формувань та органів влади) - форма 2 або заяву щодо державної реєстрації юридичної особи - громадського формування - форма 4;
  • структуру власності;
  • витяг, виписку чи інший документ з торговельного, банківського, судового реєстру, що підтверджує реєстрацію юридичної особи - нерезидента в країні її місцезнаходження у разі, якщо засновником юридичної особи виступає нерезидент;
  • нотаріально засвідчену копію документа, що посвідчує особу, яка є КБВ юридичної особи для фізичної особи - нерезидента або для резидента, якщо його документ оформлений без застосування засобів Єдиного державного демографічного реєстру.

Адміністративний збір не справляється у разі подання державному реєстратору інформації про КБВ протягом трьох місяців з дня набрання чинності Наказом про структуру власності. Після закінчення відповідного терміну, адміністративний збір буде справлятися у розмірі, встановленому ст. 36 Закону про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
bottom-logo.png
Ми створені та працюємо за ради
комфорту нашіх клієнтів.

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич
(04579) 2 96 94, 095 606 15 70
UAP@SLAV.GOV.UA

ЦНАП м.Славутич © 2021. Всі права захищені.
  Hosting Ukraine
Сайт створено Klynkov Y.

Пошук