Ми у мережі:
ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ ЦНАП!
Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради повідомляє про запровадження обмежень при роботі з отримувачами адміністративних послуг у зв'язку з загостренням епідеміологічної ситуації як у місті Славутич, так і в країні в цілому.
Так, з 12 жовтня усі адміністративні послуги, які можуть бути замовлені в он-лайн режимі (електронні послуги) в приміщенні ЦНАП надаватися не будуть.
Звертаємось до відвідувачів з проханням утриматись від відвідування ЦНАП, якщо Ваша проблема не потребує негайного вирішення.











