Ми у мережі:
КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО
Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради звертає увагу на рішення Кабінету Міністрів України про продовження терміну дії карантинних заходів до 31 серпня 2020 року.
У зв’язку з тим повідомляємо, що вихід ЦНАП на звичайний режим роботи відтерміновується до кінця літа.












