Ми у мережі:
ЦНАП міста Славутича інформує про використання терміналів Starlink
Уряд ухвалив постанову про впровадження «білого списку» для терміналів супутникового Starlink. Незабаром в Україні працюватимуть лише перевірені й зареєстровані термінали. Усе інше буде відключено.
Завдяки «білому списку» зберігається стабільний звʼязок для українців, посилення безпеки й позбавлення ворога технологічних переваг. Це вимушений крок уряду, щоб зберегти життя українців та обʼєкти нашої енергетики.
Якщо використовуєте Starlink удома чи на роботі — з 3 лютого підтверджуйте через ЦНАП або на порталі Дія, що термінал належить саме вам.
Як внести термінал до списку?
Для фізичних осіб та ФОПів:
- Знайдіть та запишіть серійні номери термінала:
- KIT-номер — на коробці;
- UTID — у налаштуваннях акаунту або застосунку або Dish ID;
- номер облікового запису користувача на порталі Starlink.
- Завітайте до ЦНАПу із документами — паспортом та карткою платника податків.
Для бізнесу:
- Авторизуйтеся на порталі Дія через кваліфікований електронний підпис.
- Внесіть дані про термінал.
- Перевірте та підпишіть заяву.
Після верифікації ваш Starlink продовжить працювати в Україні без обмежень.












