Ми у мережі:
Привітання з Днем адміністратора ЦНАП
Щороку, 6 вересня, працівники Центрів надання адміністративних послуг відзначають своє професійне свято.
Славутичане та гості міста щодня звертаються до працівників ЦНАП Славутича й отримують не тільки якісне обслуговування, а й відповідальне ставлення та підтримку.
У цей святковий день бажаю нашій команді не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися!
Міцного вам здоров’я, злагоди, щастя, родинного затишку, професійної наснаги і зростання, нових здобутків, безупинного руху до успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, нових ідей та реальних можливостей для їх втілення під мирним українським небом!
Нехай наші особисті зусилля будуть щедро винагороджені людською шаною та повагою!
Дякую вам за роботу!
З повагою,
Керівник ЦНАП Славутича Тетяна Рилова











