Ми у мережі:
ЦНАП доступний для всіх!
Одним із головних завдань у роботі ЦНАП є забезпечення безперешкодного доступу до отримання всіх адміністративних послуг особам з інвалідністю зі слуху. Допомогою у цьому для адміністраторів ЦНАП став Всеукраїнський проєкт «Сервіс УТОГ – 24/7» - система цілодобового дистанційного відеозв’язку з перекладачем жестової мови Українського товариства глухих.
Щоб скористатися послугою перекладу жестовою мовою необхідно відсканувати QR-код, який є у адміністратора та здійснити відео дзвінок до перекладача, котрий і допоможе комунікації під час Вашого звернення в ЦНАП.
Взаємодія Київської організації УТОГ та ЦНАП Славутича покликана забезпечити безперешкодну комунікацію аби усі заявники мали однакову можливість отримувати адміністративні послуги швидко та якісно.











