Ми у мережі:
З днем адміністратора центру надання адміністративних послуг!
Шановні колеги, друзі, усі ті, хто в цей нелегкий час працює на ниві надання адміністративних послуг!
Центр надання адміністративних послуг у м. Славутичі щиро вітає вас з професійним святом - Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг!
Бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, пошани від керівництва та нових звершень. Впевнені, що наша спільна наполеглива праця приведе Україну до Перемоги та процвітання, а її народ - до щасливого життя.
Зі святом!











