Ми у мережі:
23 та 24 СЕРПНЯ 2022 РОКУ ЦНАП СЛАВУТИЧА ПРАЦЮВАТИМЕ В ДИСТАНЦІЙОНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОМУ РЕЖИМІ
У зв’язку з триваючою широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України та загрозою ракетних ударів, відповідно до розпорядження першого заступника міського голови від 18.08.2022 № 106 «Про запровадження дистанційної роботи» 23 та 24 серпня Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Славутицької міської ради не проводитиме прийом відвідувачів. Консультації відбуватимуться за телефонами 095-606-15-70 та 095-095-11-46 та на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/cnap.slavutich/
Просимо Вас з розумінням ставитись до обмежень, пов’язаних з безпековою ситуацією та не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе та своє життя.











