Ми у мережі:

Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *
Понеділок: 09:00 - 17:00
+ 38 (04579) 2 96 94

+38 095 606 15 70

вул. Героїв Дніпра, буд. 2,

м. Славутич, 07101

Новини

ВІДНОВЛЮЄМО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ВИДАЧУ  ВИТЯГІВ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

ВІДНОВЛЮЄМО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА ВИДАЧУ ВИТЯГІВ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

Повідомляємо, що з  31 травня 2022 року ЦНАП Славутича відновлює прийом документів на видачу витягів з Державного земельного кадастру.

Для отримання витягу необхідно звертатися до ЦНАП за адресою: вул. Героїв Дніпра, 2 за умови попереднього запису на прийом за телефоном (04579) 29694, 0956061570 або реєстрації в електронній черзі на веб-сайті ЦНАП.

Нагадуємо, розмір адміністративного збору за надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку124.05 грн. За надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що містить відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, додатково сплачується адміністративний збір відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» - 60 грн.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
bottom-logo.png
Ми створені та працюємо за ради
комфорту нашіх клієнтів.

вул. Героїв Дніпра, 2, м. Славутич
(04579) 2 96 94, 095 606 15 70
UAP@SLAV.GOV.UA

Пошук